Jaké produkty z Kudrnatého eshopu mám pořídit? 💖 | Kudrnaté vlasy

Jaké produkty z Kudrnatého eshopu mám pořídit? 💖


  • @Daniela Matoušková Dobrý den, pro začátek budete potřebovat nejen šampon na běžné mytí a kondicionér, ale i šampon na hloubkové čištění a dobrou masku, abyste jim zpátky dodala hydrataci, o kterou přišly žehlením.

    Nepíšete, jakou máte sílu vlasů, zda jemné nebo silné. Ale začala bych s produkty od Giovanni. Z těch výživnějších pro silnější vlasy šampon a kondicionér z řady Frizz be gone. Z těch lehčích šampon i kondicionér Giovanni root 66 nebo Balance 50:50. 

    Na hloubkové čištění doporučím např. Kinky Come clean nebo Cantu sulfate-free hloubkově čistící šampon.

    A výborná maska, hydratační bomba, je Curlsmith maska z modré řady. :)

    PS: pro vysokoporézní vlasy je fajn aplikovat i bezoplachový kondicionér (leave in) pro dodatečnou hydrataci, a ten může být klidně od stejné značky, Giovanni Direct leave in. :)

    Případně, kdybyste chtěla šampon na mastící se vlasy, tak mám výbornou zkušenost s Hands on Veggies Oil Balance šamponem, při dlouhodobém užívání mi opravdu pomohl zmírnit maštění pokožky. 

    Katka. 


  • Dobry den,

     

    Dekuju moc za tipy. Síla vlasů mi vysla "stredne silne" :))

    Uplne mastici vlasy bych nerekla. Jestli se bere v poradku, ze po 3 dnech je potreba hlava umýt, protoze uz je to malinko znat...

    Spise me trápí lupy, někdy více nekdy méně. Bude v tomto pripade nejaka zmena nebo i tak doporucujete produkty Giovanni? :)))

     

    Uz se moc těším až vlasům nastanou nové kudrnaté casy :)

    Díky.

     

    Daniela


  • Dobry den, jeste jednou, zeptam se nejaka alternativa k te modre masce curlysmith, prosiim? Koukala jsem, ze je aktualne vyprodana :(( pripadne bude nekde v blizke dobe skladem? Diky :) Daniela


  • @Daniela Matoušková masku můžete zvolit i Jessicurl deep conditioning😊

    A co se týče lupů, tak je fajn např. Hands on Veggies Antidandruff šampon 😊 případně některý z Ponio šampuků. Hlavně je důležité dbát na správnou techniku mytí. Šampon patří pouze na pokožku, důležitá je masáž vlasové pokožky bříšky prstů po nanesení šamponu. Poté důkladně vymýt, kondicionér a další produkty nedávat do blízkosti pokožky. 😊 Taky nenechávat pokožku příliš dlouho mokrou, ideálně ji vysušit difuzerem. 


  • Dobrý den, 

    mé vlasy jsou dle testu 2B, vysokoporézní, barvím je hennou, teď mi nejspíš kvůli nedostatku vitamínu D začaly hodně padat. Celé dospívání jsem je žehlila, poslední dva roky je žehlím max. 1x za měsíc. Hodně mě trápí, že se neskutečně kudlají a je velmi těžké je rozčesat. Všechny pokusy o CGM skončily nedefinovaným roštím a náhodnou krásnou kremrolí vespod vlasů u krku. Jo a taky mívám hrozně moc fizzu. 

    Z produktů jsem zkoušela drogerku-tuhý šampon nature box, růžovou baleu, všechny masky od Garnier fruktis (ty mi vlasy většinou uhladil, ale aspoň se pak daly rozčesat a vypadaly leskle), ziaja masku na vlasy, Taft gel, nivea pěnu...a pak odtud jsem měla CANTU curl activator, u toho si nejsem jistá jestli  něco dělá, ale minimálně vlasům neškodí, to stejné tuhý kondicionér odtud.

    Tolik o mých vlasech, teď něco o mě :D Nemám ráda doma 100 produktů, snažím se mít od každého jeden a pečlivě jej dopoužívat. Je mi sympatický zero waste a tak ráda používám tuhé šampony i kondicionéry. 

    Poslední dobou jsem ze svých vlasů nešťastná, nikdy se mi nepovedly perfektní výsledky curly girl metody, ale vlasy alespoň vypadaly relativně zdravě a aspoň z 50% hydratovaně. Poslední dobou jsou ale suché jak sláma, rozčepýřené na všechny strany a hrozivě vypadávají. Nejspíš za to nemůže CGM, ale nedostatek Déčka, které mi vyšlo z krevních testů, i tak bych ale svým vlasům ráda pořídila nějakou tu kvalitnější péči a třeba se konečně dopracovala ke krásným definovaným hydratovaným kudrnám. 

    Prosím, co byste doporučili, abych nemusela zkoušet spoustu produktů, abych nemusela mít spoustu produktů a abych za to všechno neutratila úplný majlant? :)

    Děkuji mockrát za všechny rady, 

    Lucka


  • Ahoj kudrnate krasky,

    mam maly problem a to doslova. Ma dcerka (4roky) ma kudrnate vlasy. Deti jsou citlive na vse, co je "jine" a zacina byt, pro svuj vzhled, stredem pozornosti v detskem kolektivu. Bohuzel v tom horsim slova smyslu. 

    Podle vseho co jsem se tu docetla a testu, bych soudila na 3a az 3b, vysoka poreznost. Pusobi suse, krepate. Rozcesane za mokra dosahuji po ramena, dokud jsou trochu vlhke srazi se tak na 2/3 delky, nekdy i vice a jsou to pekne definovane vlny. Jakmile doschnou, rychle se promeni na rozlitaneho Einsteina (viz foto). Po prvnim pokusu CM, s detskou radou Cantu, prislo trochu zlepseni. Konkretni procedura: myti kondicionerem 2x, rozcesani, do vlhkych aplikace leavinu a nekdy po uschnuti jeste stylingovy produkt a pak vyloupnuti. Bylo to lepsi tak mozna mesic a pak sup zpet na bod nula. Zkusila jsem tedy nakoupit jine produkty, ale bez zlepseni. Po hydratacni masce vlasky silnejsi, mene se cuchaji, ale uplne se ztrati struktura vln, krep. :(

    Nejlepsi jsou v mokrem/vlhkem stavu (viz foto v ruzovem). Stoci se do vln a jsou krasne pruzne, ale jakmile doschnou je to problem. Nemluve o spanku, suseni jakoukoliv latkou, cepici... to vse je pro ne katastrofa. Kdyz nechceme cesat nasucho, museli bychom je myt kazde rano a i tak jsou po uschnuti dost krepate. Nepomohl ani sprej na rozcesavani pro krudrnate vlasy kinder curls by Curl Keeper, rozcesavani stejne obtizne a kudrny znicene. Hreben mame Denman. :/ 

    Mame problem s kvalitou vlasu celkove? Nebo jde jen o nevhodnou manipulaci? Poradite, co delame spatne a jake produkty koupit? 

    Mam jeste jeden, mene dulezity dotaz. Sama mam po umyti obyc kosmetikou vlnite vlasy, ale vetsinou po prvnim rozcesani jsou vlnky pryc. Dle testu tady mam 2A s nejvyssi poreznosti. Nebarvim, nefoukam, celkove vetsi objem u koncu nez u korinku, trochu se lamou. Jakekoliv produkty, ktere jsem zatim koupila dceri, me vlasy zatizi a omasti. Mohu poprosit o radu i pro me? S cim zkusit zacit, kdybych chtela me vlnky podporit?

    Moc dekuji za Vas cas,

    Lucka P


  • Dobrý den, ráda bych začala s CGM metodou, ale trochu tápu ve správném výběru produktů. Typ vlasů mám 2a, nízkoporézní, docela husté. V testu mi vyšlo, že mám celkem silné vlasy, s tím bych asi souhlasila. Šampony, které mi byly doporučeny, byly především proti krepu, s tím ale problémy nemám. Potřebovala bych něco na vlasy, které se celkem rychle mastí. Musím je mýt minimálně každý třetí den, do toho pravidelně sportuji. Bude šampon Hands on Veggies organic extra volume pro mě to pravé, popřípadně jaký byste mi doporučila vy? Jako kondicioner jsem vybrala Bounce girl cream conditioner. Mohla byste mi prosím doporučit nějakou masku a gel/pěnu? Děkuju moc.

     


  • Ahoj. Jsem uplny novacek. To, ze mam vlnite vlasy, jsem zjistila teprve nedavno. Vzdycky si je po myti foukam pres kartac, takze jsou ve vysledku rovne. Ale porad se mi na spancich krouti do prstynku a jsou takove hrube a elektrizujici. Vzdy, kdyz jsem nekde na dovolene u more, tak je nechavam volne uschnout a jsou vlnite. Rada bych zacala CGM a dle testu tady na strankach mam typ vlasu 2A, silne vlasy, vysoka poreznost. Pouzivam ciste prirodni produkty a chtela jsem poradit, zda jsem vybrala dobre a popripade, co jeste dokoupit:

    Shea moisture coconut&hibicus co wash

    Innersense quiet calm curl control stylingovy krem - mozna levnejsi varianta?

    Kinky curly curling custard- gel pro podporu kudrn

    Alteya rose otto hair treatment- maska na vlasy

     

    Jak dlouho trva cesta k vlnitym vlasum? 

    Moc diky za nazory a rady.

    Terka

     


  •  

     


  • Dobrý den,

    jsem tu nová, vlasy mám podle testu typ 2A-B s vysokou poréznostní. Mám málo vlasů jsou jemné, teď už půl roku po melírech. Melírované konce se samozřejmě lámou a jsou vysušené. Cca rok jsem používala vlasovou hydratační kosmetiku Alterna. Ráda bych ale zpět své vlnité vlasy, které se léty barvení, odbarvováním, stresem a vším možným skoro ztratily.

    Jako čistící šampon jsem vybrala https://www.kudrnatevlasy.cz/products/pretty-curly-girl-reset-shampoo?variant=35947976720547

    Jako low-poo šampon pak : https://www.kudrnatevlasy.cz/products/curls-blueberry-bliss-reparative-hair-wash?variant=35477378662563

    Kondicioner: https://www.kudrnatevlasy.cz/products/curls-blueberry-bliss-leave-in-conditioner?variant=35477173731491

    Pěnu: https://www.kudrnatevlasy.cz/products/innersense-i-create-lift?variant=35915064737955

    Gel: https://www.kudrnatevlasy.cz/products/innersense-i-create-hold?variant=35915057463459

    Je to takto vyhovující nebo byste mi doporučily něco jiného?

    Ještě bych ráda tento hřeben, ale není skladem :-( Bude nějak v dohledné době?

    https://www.kudrnatevlasy.cz/collections/hrebeny-a-kartace/products/kartac-curl-keeper-flexy-brush-turquoise

    Předem moc děkuji Radka

     


  • 1
  • 2 / 2
Chcete-li odpovědět na toto téma, je potřeba přihlásit se!