Od šamponu po gel - vše s proteinem je nej! | Kudrnaté vlasy

Od šamponu po gel - vše s proteinem je nej!


  • Protein je absolutní nutnost, bez něho nám to neklape!



  • Moje řeč. Každé mytí protein, hlavně v kondicionéru. (Přesto že ve stretch testu vlasy vykazují balanc). Jinak vlasy ztrácí pružnost a zdravý vzhled. 


  • Souhlas, bez proteinu nejedu... Teda nevlním 😅🙈 

    Minimálně v jednom produktu musí být, ale teď spíš skoro ve všem, mám proteinové pažravky 🥴


  • Zdravím, koukám je tu živo :D Mám zjemnělé a zplihlé vlasy tak jdu cestou "protein ve všem", ale teď tu ke svému zděšení čtu, že přemíra proteinu přesně tohle způsobuje. Jak je to možné? 


  • Dobrý den, prosím o radu. Mám jemné, zplihlé, rychle se mastící vlasy. Po umytí mám krásné plážové vlnky, ale ty mi nevydrží ani do večera, hned se to rovná a rozlétává. Používám od Innersense celou řadu pro jemné vlasy - šampon, kondicionér a gel. V recenzích jsem viděla, že vše to obsahuje protein. Je tedy možné, že ten špatný stav mých vlasů je z "přeproteinování"? Případně doporučili byste mi na tento typ vln osvědčený šampon, kondicionér a styling produkt? Předem děkuji :)


  • Zdravím. Koukám teď pro produktech s proteinem, hlavně kondicionér. Ale jaké další látky by měl obsahovat? Samotný protein zase tak účinný být nemůže ne? 


  • @Hana Sýkorová Ahoj. Určitě je důležité aby složení bylo přírodní. Kromě proteinu je dobré když je ve složení i arganový a ricinový olej, dále pak třeba panthenol. Já používám kondicionér z této stránky https://www.beamia.cz/ a jsem s ním hrozně spokojená. Vlasy po něm jsou hydratované a nelámou se.


Chcete-li odpovědět na toto téma, je potřeba přihlásit se!