Curlsmith

Curlsmith značka


NAŠÍM POSLÁNÍM JE NAKRMIT KUDRNY CELÉHO SVĚTA.

Curlsmith je první gurmánskou značkou vlasové kosmetiky, která vznikla speciálně pro kudrnaté vlasy. Značka se inspirovala letitou tradicí domácí DIY péče: mísí čerstvé suroviny, které kudrny milují, se stálicemi spíží našich babiček a vzácnými organickými ingrediencemi. Výsledkem jsou prémiové produkty, které skutečně fungují! Receptury Curlsmith jsou voňavé, plní co slíbí a kudrny na nich vzkvétají. Všechny produkty jsou míchané opatrně, po malých várkách a pod přísným dohledem Curlsmith Mistra kuchaře.

VĚŘÍMĚ NA ŠPINAVÉ RUCE A ČISTÝ BUSINESS

Curlsmith dbá spravedlivý a transparentní řetězec dodavatelů. Své zdrojové vzácné ingredience sváží z nejvzdálenějších končin světa, ale úzce při tom spolupracuje a podporuje se s místními komunitami. „Jsme pyšní na to, že si můžeme potřást s rukama, které sklízejí naše ingredience,“ říkají v Curlsmith.

Samozřejmostí jsou ty nejlepší čisté ingredience, bez sulfátů, parabenů, silikonů, minerálních olejů, ftalátů, a DEA. Curlsmith je certifikovanou značkou The Vegan Society a PETA. Všechny produkty jsou plně cruelty-free a byly testovány na rodině a přátelích, nikdy ne na zvířatech.

show blocks helper
  

Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

[]