Curly Girl RESTART

Dovedu si představit tu porci otazníků, pokud jsi Curly Girl metodu právě teď objevila. Navíc, jedna věc je sledovat zázračné proměny v dálce internetu, a věc druhá zažít to na vlastní kůži

Půjde to? Můžeš i Ty mít na hlavě úplně jiné prstýnky? A jak dlouho to tak může trvat?

Curly Girl metoda je jako velká skládačka. Poslední dílek k dokonalosti do ní jednou vložíš Ty sama, ale hodně důležité je po celou dobu vědět, co položit do základů. Může to hrát roli i pokud se sem hlásíš coby zkušenější Curly Girl. Přemíra možností a pestrý svět kolem CGM totiž často člověka odkloní do slepých uliček a je ozdravující vrátit se k tomu jednoduchému, co funguje.

Začínáme už v pátek 13. 11.

V několika málo dnech se naučíme / zopakujeme, jak Curly Girl metoda funguje, a co jsou podstatné kroky, které Tě dovedou k úspěchu. A že ano každá z nás může být Curly Girl. Něco o tom vím... Však jsem sama zachraňovala jedny z nejbeznadějnějších vlasů vůbec a žila už bezpočet Vašich příběhů. ;)

Curly Girl Restart

Za dva dny, v pátek touhle dobou Ti přijde do schránky startovací lekce. Povíme si v ní, co můžeš udělat, aby ses stala Curly Girl ještě ten den.

Těším se na Tebe!