Jessicurl

Jessicurl

Energická, osobitá a dokonale sama sebou.

Kosmetika Jessicurl ze slunné Kalifornie je v současné době jednou z nejvyzdvihovanějších značek mezi západními Curly Girls. Používají ji youtuberky Jannelle O’Shaughnessy, Honest Liz, Curly Cailin, real life+curly girl, SWavy Curly Courtney a mnohé další. Je proto až neuvěřitelné, že za jejím úspěchem nestojí nějaká olbřímí a anonymní kosmetická korporace, nýbrž jediná žena. Energická, osobitá a (jak jinak než) kudrnatá Jessica McGunity.

Všechny produkty Jessicurl jsou prosté sulfátů, parabenů, ftalátů, silikonů, ropy, dehtu a minerálních olejů a mají vysoký podíl přírodních složek. Od svého založení je Jessicurl veganskou značkou, je plně bezlepková a pochopitelně je i Cruelty Free – netestovaná na zvířatech. Potěší také ty, které mají problémy s krepem a humektanty, protože většina produktů neobsahuje žádný glycerin. A s výjimkou Aloeba Daily a Too Shea! kondicionérů je celá značka i bezproteinová.

Nabídka Jessicurlu je velmi tvárná. Produkt u nás seženeš jako malý tester, středně velkou lahvičku i velké litrové balení pro ty, které už fenoménu Jess propadly. ❤️ Zároveň Jessicurl nabízí každý produkt ve třech tradičních parfemacích: Citrus Lavender (svěží vůně citrusů s levandulí), Island Fantasy (voní jako jako ananasový cheesecake z kokosové mouky a poctivého másla), nebo ve variantě zcela bez parfemace.

VÍCE O JESSICURL SI PŘEČTI V ČLÁNKU ZDE >>

show blocks helper
  

Zobrazen 1. – 12. z 40 výsledků

[]