Jaký máte difuzér? 💨 Pochlubte se | Kudrnaté vlasy

Jaký máte difuzér? 💨 Pochlubte se


  • Záleží na tom, JAKÝ máme difuzér?

    A pokud ano, který byste doporučily vy?

    Tak pojďme na to. 😀



  • Difuzer... To je nejdiskutovanější téma každé CG 🤭samozřejmě všechny potřebuje pana Dysona, protože to je Ferrari mezi fény... Ale existují i levnější varianty... Mě zaujal Remington Air3D 7779...krom toho, že vypadá skvěle, tak je lehký, silný a dobře se s ním pracuje.... Hlavice difuzeru je dost hluboká, takže z něj neletají prameny. Dobu sušení mi zkrátit na polovinu.... Za mě je to super fén... Za málo peněz, hodně muziky, nebo spíš vlnek? 🤗

    Difuzer... To je nejdiskutovanější téma každé CG 🤭samozřejmě všechny potřebuje pana Dysona, protože to je Ferrari mezi fény... Ale existují i levnější varianty... Mě zaujal Remington Air3D 7779...krom toho, že vypadá skvěle, tak je lehký, silný a dobře se s ním pracuje.... Hlavice difuzeru je dost hluboká, takže z něj neletají prameny. Dobu sušení mi zkrátit na polovinu.... Za mě je to super fén... Za málo peněz, hodně muziky, nebo spíš vlnek? 🤗🌸


  • Dlouho trvalo než jsem si na používání difuzéru vůbec zvykla a naučila se s ním pracovat. Začínala jsem s fénem od značky BaByliss, který neměl špatný difuzér, ale nenabral tolik vlasů a sušení trvalo poměrně dlouho. Po nějaké době jsem se dopracovala k pořízení Black Orchid difuzéru (Xtava), o kterém v CGM světě určitě uslyšíš často. Používám snad už půl roku a ač ho mám k fénu zatím přichycený provizorně lepící páskou, jsem naprosto spokojená! Vyhovuje mi jeho velikost (naberu do něj snad čtvrt hlavy), je dost hluboký, takže v něm vlasy při foukání hezky drží a navíc mi neskutečně pomáhá s objemem. Tím, že fouká vzduch i z hrotů, urychluje podstatně schnutí pokožky a nadzvedává vlasy už od kořínků. 

    Za mě jednoznačně perla mezi difuzéry a můžu jedině doporučit! 

     


  • Prosím o radu, chtela jsem si koupit Black Orchid difuzéru (Xtava), bohuzel mi nabizeji na strankach jen ten nastavec ( samotny difuzer) ale bez fenu. Ví někdo o lepší stránce, kde si tento difuser koupit?


Chcete-li odpovědět na toto téma, je potřeba přihlásit se!