Moje stálice mezi gely, kupují opakovaně
Mléko jsem vyzkoušela jako vzoreček a velmi mile mě překvapilo, tudíž jsem zakoupila velké balení. Používám po umytí do mokrých vlasů a vlny jsou pak hebké, příjemné na dotyk. Mám 2C, na koncích odrůstající melír, tudíž suché a potřebující protein. Musím si dávat pozor jen na množství, max “2xpumpičku”.
Používám i na dceřiny vlasy do pasu - za sucha na rozčesání a dodání jemnosti.
Jen mi vadí vůně, nedá se přirovnat ale je to jako leštidlo (vadným kusem to asi nebude, byl takto cítit i vzoreček) naštěstí z vlasů to nejde cítit. :)
Kupuji opakovaně, spokojenost.
